4-6 червня 2024 року буде проведено Всеукраїнську науково-практичну конференцію учнів-членів Малої академії наук «Україна очима молодих»!
До участі в заході запрошують учнів 9-11 класів закладів загальної середньої освіти, вихованців закладів позашкільної освіти – учнів-членів Малої академії наук України.

 

Учасники конференції створюють спільноту, яка має потенціал робити сталі зміни на рівні країни. Усе відбувається так: оргкомітет заздалегідь оголошує п’ять актуальних тематичних напрямів, а тобі для участі потрібно дослідити один із них і підготувати тези. Якщо маєш бажання поділитися думками й відчути себе спікером, то підготуй також доповідь за своїми тезами та виступи в день конференції 🙂
Тези мають розкрити проблеми як усієї країни загалом, так і конкретних регіонів.

У зв’язку з російсько-українською війною тематичні напрями конференції відповідні. Обирай, що найбільше турбує тебе:

  • екобізнес України: тренди та перспективи;
  • локальні виміри російсько-української війни: історичний контекст;
  • Україна та екологічні виклики воєнного часу;
  • нові джерела енергії та енергоекономні технології: авторські розробки, досвід впровадження в регіоні;
  • реформа децентралізації: роль місцевих краєзнавчих ресурсів у формуванні територіальної ідентичності громад (брендингу територій).

Тільки уяви: ти й твої ровесники-однодумці пропонуєте загальні ідеї змін, а також способи розв’язання місцевих проблем. Ти зможеш побачити й почути, чим живе вся Україна, які питання хвилюють твоїх ровесників з різних регіонів, чим вони цікавляться, що їх турбує.
Під час конференції також зможеш познайомитися з науковцями, викладачами та з академічною спільнотою і надихнутися свіжими ідеями для подальших наукових досліджень.

 

Для участі необхідно до 10 травня 2024 року заповнити реєстраційну форму за покликанням: