Основне завдання, яке ставили перед собою організатори — показати дітям особливості майбутнього фаху, який можна буде здобути в Львівській політехніці та сприяти їх професійному самовизначенню.
Зокрема, у літній школі «Політехнік Camp» діти мали нагоду самостійно провести контроль якості продуктів і матеріалів методами аналітичної хімії, попрацювати з мікроскопами, провести роботу з косметології по створенню крему з слизу равликів; провести оцінку життєвого циклу кавоварки за допомогою програмного забезпечення SimaPro, визначити екологічний слід виробу, змоделювати екологічний вплив однієї батареї живлення на довкілля; дізнатися про методи виготовлення деталей машин, скласти системи пневмоавтоматики на базі компонентів фірм Festo та Camozzi, ознайомитись із устаткуванням для пакування та дозування продукції. Була також нагода поставити широке коло фізичних дослідів (дістати «суху» монету з води, урухомити електромагнітний поїзд тощо), ознайомитись із основними частинами та пристроями безпілотних літальних апаратів та провести їх запуск.
Натомість, у літній школі «IT Camp» учні створювали та налаштували власний інтернет-магазин засобами CMS WordPress та плагіну WooCommerce, здійснювали практичні заняття з ідентифікації особи за відбитками пальців, програмували LEGO-робототехніку, створювали програми для мікроконтролера Arduino. А ще була робота з програмованими системами на чіпі PioneerKit 4, створення пристроїв інтернету речей, майстер-клас з цифрової схемотехніки та практичне моделювання і друк 3D об’єкту.
Національний університет «Львівська політехніка» та МАН працюють над розширенням спектру літніх шкіл для того, щоб діти, перед здійсненням вибору свого фаху, могли ознайомитись з максимально широким колом професій та обрати власне ту, яка їм до вподоби.
Проведення таких шкіл планується і надалі. Тому запрошуємо батьків та дітей до подальшої співпраці!