Інформаційно-насичені лекції та зустрічі, асоціативні тести,       майстер-класи, фінансові лайфхаки, корисні знання з побудови  комунікацій та роботи в групах, багато інтерактиву та цікавих ігор отримали учасники кемпу. У формі гри вчились пекти хліб, виготовляти сукно, кувати колеса до возів. Відвідали зі своєю продукцією Стамбул і Краків у пошуках нових ринків збуту, і все заради того, щоб збільшити продажі товарів власного виробництва, примножити капітал , набути  міжнародний досвід продаж та отримати навички оцінювання ризиків. Учасники кемпу позмагались за перемогу в конкурсі «Як стати мільйонером?», взяли участь у  воркшопі «Як це – бути дипломатом?» та smart-quizi «Бухгалтерія та мистецтво».

            Цікавою була зустріч зі студентами вишу, які розповіли про навчання детально та відкрито,  та підготували для учасників кемпу цікаві завдання з планування заходів.

            Незабутні враження справила екскурсія в перлину головного корпусу – Актову залу НУ “Львівська політехніка”,  яка вважається одним із найкрасивіших приміщень вишу і була офіційно відкрита у вересні 2020 року, після 5 років реставраційних робіт.

            Щирість спілкування створила неймовірний простір зростання всіх учасників кемпу, у цьому просторі було приємно бачити креативність і живий інтерес.

            З дітьми працювали доцентка кафедри менеджменту персоналу та адміністрування Роксолана Винничук. Доцент Ірина Лащик, професор Віталій Рисін та доцент Петро Віблий від кафедри фінансів. Від кафедри обліку та аналізу доцент Ольга Височан. Доцентки Олена Загорецька, Ольга Мищишин, Оксана Мусійовська та професор Орест Колещук від кафедри економіки підприємства та інвестицій. Від кафедри зовнішньоекономічної та митної діяльності доцент Мар’яна Руда, а також  завідувач кафедри менеджменту організацій Олег Карий, доцент кафедри менеджменту і міжнародного підприємництва Наталія Дуляба.

           «Business Camp» закінчився, але ми підготували для Вас ще багато освітніх проєктів. Хто готовий розвиватись з нами далі, інвестувати в себе і набувати практичний досвід, чекаємо у стінах МАН у вересні. Приходь, не пошкодуєш.