У Львівській обласній Малій академії наук відкрито наукову
лабораторію «Геоінформаційні системи та дистанційне зондування Землі»
Львівська обласна МАН отримала 10 комплектів комп’ютерної техніки з Великої Британії в рамках проєкту «Підтримка наукової освіти в Україні» Національного Центру «Мала академія наук України», що дало можливість відкрити наукову лабораторію для школярів Львівщини. Секція «Геоінформаційні системи та дистанційне зондування Землі» функціонує у Львівській обласній МАН з 2018р. Учні секції реалізують дослідницькі проєкти з використанням сучасних методів дистанційного зондування Землі та геоінформаційних технологій на обласному, всеукраїнському рівнях, беруть участь у міжнародних проєктах, організованих Лабораторією “ГІС та ДЗЗ” НЦ «МАНУ».
Львівська обласна МАН висловлює вдячність Національному центру «Мала академія наук України» та Лабораторії “ГІС та ДЗЗ” за підтримку та сприяння інтелектуального розвитку учнівської молоді Львівщини.
Особлива вдячність Володимиру Івановичу Біланюку, декану географічного факультету ЛНУ імені Івана Франка за надання приміщення для створення лабораторії на базі факультету.
Володимир Іванович особисто відвідав заняття гуртка «ГІС та ДЗЗ», ознайомився з учнівськими дослідницькими проєктами, наголосив, що уміння навчатися через дослідження завжди виокремлює манівців серед студентів.

Керівник гуртка «ГІС та ДЗЗ» Львівської обласної МАН,
Любомира Шевчук.