💎 Розпочалась реєстрація на Всеукраїнський конкурс юних дослідників «Кристали» імені Євгена Гладишевського. Конкурс організовано для учнів 1-11 класів загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів.
Метою проведення Конкурсу є пізнання світу навколо нас, поширення знань з хімії та інших природничих наук, підтримка обдарованої молоді, її залучення до наукових досліджень. Організатори Конкурсу –Національний центр «Мала академія наук України», Львівський національний університет імені Івана Франка та комунальний заклад Львівської обласної ради «Львівська обласна мала академія наук учнівської молоді».
Конкурс проводиться у два етапи для двох вікових категорій:
✅ середня – учасники віком від 6 до 12 років включно.
✅ старша – учасники віком від 13 до 18 років включно;
Для участі в І етапі необхідно:
✅ учасникам середньої вікової категорії до 1 лютого заповнити заявку https://docs.google.com/…/1p0pW0kSLaopQojTj…/viewform… .
✅ учасникам старшої вікової категорії до 20 березня заповнити заявку https://docs.google.com/…/1FAIpQLScvNisV5SPg…/viewform та надіслати тези (короткий опис) наукових досліджень (спостережень) на тему «Структура та форми кристалів» українською або англійською мовою на електронну адресу: crystals.lviv@gmail.com ;
Для учасників середньої вікової категорії 15 лютого на офіційній сторінці Конкурсу буде оголошено назву речовини, інструкції для вирощування кристалів у домашніх умовах під наглядом дорослих, контакти для надсилання вирощених кристалів. Учасники середньої вікової категорії, які не мають змоги передати кристали організаторам Конкурсу, можуть надіслати відеосюжет про процес вирощування кристалу та кінцевий результат зі своїми коментарями.
Журі Конкурсу розглядає подані учасниками середньої вікової категорії кристали та відеосюжети і визначає переможців у таких номінаціях:
💎 «Найбільший кристал»;
💎 «Найякісніший кристал»;
💎 «Найоригінальніший кристал»;
💎 «Віртуальний кристал».
Більше інформації на офіційній сторінці конкурсу https://man.gov.ua/contests/vseukrayinsskij-konkurs-kristali