З 12 до 16 червня Львівська обласна МАН спільно з Національним університетом «Львівська політехніка» провели літню школу «IT Camp». Учасниками школи були 23 учнів 8-10 класів із різних шкіл Львова та області.
Основне завдання, яке ставили перед собою організатори – залучити учнів до науково-дослідницької діяльності в МАН, показати дітям особливості майбутнього фаху, який можна буде здобути в Львівській політехніці та сприяти професійному самовизначенню. Також школярі отримали навички створення проєктів в командах.
В рамках школи учасники ознайомились із обладнанням та лабораторіями кафедри систем автоматизованого проектування ІКНІ, де вимірюють шумові та вібраційні характеристики машин і механізмів, акустичні характеристики приміщень, здійснюють моніторинг шуму і вібрації в навколишньому середовищі, дізнались про логічні елементи та тригери, лічильник та драйвер світлодіодного індикатора, моделювання та друк 3D об’єкту. На кафедрі інформаційно вимірювальних технологій ІВТ, діти створювали програми для мікроконтролера Arduino, вивчали основні принципи робототехніки та будову робота. Ознайомившись із вбудованими системами та сімейством мікроконтрлерів STM32 на кафедрі спеціалізованих комп’ютерних систем ІКТА, учні виконали завдання “Світлофор” та “Система керування освітленням в розумному будинку”. На кафедрі теоретичної радіотехніки та радіовимірювання ТРР, діти дізнались про створення пристроїв інтернету речей на програмованих системах на чіпі PioneerKit.
Упродовж літньої школи «IT Camp» учні під керівництвом Фоменка Андрія Вікторовича, доцента кафедри програмного забезпечення ІКНІ НУ «ЛП», вчилися створювати та налаштовувати власний інтернет-магазин засобами CMS WordPress та плагіну WooCommerce. На завершення, учасники школи представили свої вебсайти та отримали сертифікати.