ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСНА МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

конференція «Україна очима молодих»

ВСЕУКРАЇНСЬКа учнівська науково-практична конференція «Україна очима молодих»

Школярам та батькам:

 

 • Що таке «Україна очима молодих»?

  Зазвичай захід проходив у Львові. Сюди з’їжджалися школярі з усієї України, щоб поділитися ідеями одне з одним та обговорити теми, ідеї, рішення, що можуть покращити країну. 
  У 2024 році «Україна очима молодих» відбудеться у місті Львів в очному форматі. Цьогоріч конференція проводитиметься 13-й раз поспіль.
  Цю науково-практичну конференцію організовує НЦ «МАНУ» спільно з Львівською обласною Малою академією наук учнівської молоді.
  Здебільшого захід об’єднував близько 100 учасників з 21 регіону України та міста Києва.
  Щороку за результатами конференції виходить збірник тез учасників.

 • Навіщо мені цей проєкт?

  Учасники конференції створюють спільноту, яка має потенціал робити сталі зміни на рівні країни. Усе відбувається так: оргкомітет заздалегідь оголошує п’ять актуальних тематичних напрямів, а тобі для участі потрібно дослідити один із них і підготувати тези. Якщо маєш бажання поділитися думками й відчути себе спікером, то підготуй також доповідь за своїми тезами та виступи в день конференції 🙂
  Тези мають розкрити проблеми як усієї країни загалом, так і конкретних регіонів. Тільки уяви: ти й твої ровесники-однодумці пропонуєте загальні ідеї змін, а також способи розв’язання місцевих проблем. Ти зможеш побачити й почути, чим живе вся Україна, які питання хвилюють твоїх ровесників з різних регіонів, чим вони цікавляться, що їх турбує.

  Під час конференції також зможеш познайомитися з науковцями, викладачами та з академічною спільнотою і надихнутися свіжими ідеями для подальших наукових досліджень.

 • Яка тематика конференції у 2024 році?

  У зв’язку з російсько-українською війною тематичні напрями конференції відповідні. Обирай, що найбільше турбує тебе:

  • екобізнес України: тренди та перспективи;
  • локальні виміри російсько-української війни: історичний контекст;
  • Україна та екологічні виклики воєнного часу;
  • нові джерела енергії та енергоекономні технології: авторські розробки, досвід впровадження в регіоні;
  • реформа децентралізації: роль місцевих краєзнавчих ресурсів у формуванні територіальної ідентичності громад (брендингу територій).

  Як оформити тези, дивись у вимогах.

 • Як долучитися до конференції?

  Реєстрація учасників у 2024 році триває до 10 травня, тож устигни стати частиною спільноти змін!
  Реєструйся за покликанням.

 

Освітянам:

 

 • Навіщо цей проєкт моїм учням?

  Учасники конференції створюють спільноту, де вчаться робити сталі зміни на рівні країни. Усе відбувається так: оргкомітет заздалегідь оголошує п’ять актуальних тематичних напрямів, і школярі мають підготувати тези до одного з них, а в день конференції за бажання можуть виступити з доповіддю.
  Тези повинні розкрити проблеми як усієї країни загалом, так і конкретних регіонів. Школярі пропонують загальні ідеї змін, а також способи розв’язання місцевих проблем.
  Крім того, під час конференції учні можуть познайомитися з науковцями, викладачами та академічною спільнотою і надихнутися свіжими ідеями для подальших наукових досліджень.

років

переможців та призерів

випускники

відділень та студій

Наші Контакти

Адреса:вул. Коперника, 42, 3-ій поверх, м.Львів, 79000

Методисти: (032)-261-23-38
Директор: (032)-225-56-81
Очно-дистанційна школа: (032)-261-22-58

Email: oman.lviv@gmail.com