29 квітня на фізичному факультеті відбулася учнівська науково-практична конференція «Від атомів до зірок», присвячена памяті Івана Олександровича Вакарчука. професора, ректора Львівського національного університету ім. Івана Франка( 1990-2007; 2010-2013) президента Львівської обласної Малої академії наук (1991-2020), міністра освіти і науки України (2007-2010), політика та громадського діяча, Героя України.

У конференції взяли участь15 учнів 8-11 класів закладів загальної середньої освіти м.Львова та області, вчителі, науковці фізичного факультету ЛНУ імені Івана Франка.

Своїми спогадами про Івана Олександровича як науковця, ректора університету, президента Львівської обласної МАН, викладача поділилися декан фізичного факультету Ярослав Чорнодольський, завідувач кафедри теоретичної фізики імені професора Івана Вакарчука Володимир Ткачук,

директорка Львівської обласної Малої академії наук учнівської молоді Іванна Бородчук, вчитель фізики Великомостівського ОЗЗСО Юрій Кірик. Привітав учасників конференції і випускник секції фізики та астрономії Львівської обласної МАН Святослав Вакарчук:

«Маю радість і честь привітати учасників конференції, яка присвячена пам’яті дорогої мені людини, мого батька . Бажаю майбутнім фізикам та астрономам плідної роботи та успіхів у подальшій науковій діяльності».

Тематика учнівських доповідей була різноманітною і цікавою, справді «від атомів до зірок», атмосфера конференції – тепла та доброзичлива.

На закінчення заходу декан фізичного факультету Ярослав Чорнодольський подякував вчителям та учням за участь у конференції, а професорка кафедри теоретичної фізики Христина

Гнатенко вручила учням підручник «Квантова механіка», автором якого є І.О.Вакарчук та сертифікати про участь у конференції.