29 квітня відбувся обласний математичний турнір імені Юзефа Пузини, який зібрав школярів 5-8 класу у стінах Механіко-Математичний факультет ЛНУ ім. Івана Франка. Учні продемонстрували високий рівень знань та проявляли вміння фахової дискусії.
Турнір носить ім’я князя Юзефа Пузини, відомого математика, який жив і працював у Львові в першій половині XX століття. Він був ректором Львівського університету та зробив значний внесок в розвиток математики, зокрема саме він ввів розподіл між практичними та лекційними парами.

Загалом участь у змаганні взяли 7 команд. Після відкриття відбулося жеребкування для визначення порядку черги доповідей та опонування. Перемогу здобула команда “Сокальчанка” Сокальської загальноосвітньої школи № 4, друге місце зайняла команда “Бобер” Бібрського опорного ліцею імені Уляни Кравченко та третє команда “Ерика” Щирецького ЗЗСО І-ІІІ ст. Щирецької селищної ради. Також участь взяли учасники з СЗШ №92 м. Львова, відділу освіти, молоді та спорту Зимноводівської сільської ради, ОЗЗСО І-ІІІ ст. ім.о. Михайла Вербицького с.Стрілки, Городоцького ЗЗСО №3 І-ІІІ ст. імені Героя України Івана Бльока.

Львівська обласна Мала академія наук висловлює подяку факультету, особливо членам журі – Гринів Олені Степанівні та Бридун Вікторії Любомирівні, також дякуємо Банаху Тарасу Онуфрійовичу (Львівське математичне товариство) за подарунки вчителям-переможцям. Гутіку Олегу Володимировичу вдячні всі учасники, оскільки ініціював кожній дитині подарунок від нашого спонсора – мережі АЗК “Окко”.

Організували інтелектуальне змагання Департамент освіти і науки Львівської ОДА, Львівський національний університет імені Івана Франка та Львівська обласна Мала академія наук.