Львівська обласна Мала академія наук учнівської молоді спільно з Львівським національним університетом імені Івана Франка проводить літні школи «Поринь у світ науки!» за напрямами:
Тут ви ознайомитесь з цікавими науковими дослідженнями, проведете експерименти в лабораторіях Університету, знайдете нових друзів. Повірте, нудно не буде!
Запрошуємо учнів 8-10 класів закладів загальної середньої освіти м.Львова та області. Заняття очні. Безпеку під час занять гарантуємо.