Щиро дякуємо Вам, дорога наша Іванно Антонівно, за розбудову Львівської обласної МАН та вагомий внесок у розвиток українського позашкілля, безмежну відданість педагогічній роботі, працьовитість і наполегливість!
Ваше невгамовне прагнення до розвитку, безмежна енергія та неймовірна креативність – це те, що робить Вас не просто директором, а справжнім лідером.
Бажаємо Вам довгих років життя у здоров’ї, радості, творчій активності під мирним українським небом. Зичимо натхнення, творчої наснаги для нових здобутків для Переможного майбуття України
!
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
З глибокою повагою і вдячністю
колектив Львівської обласної МАН ![❤️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/2764.png)
![❤️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/2764.png)