![🥳](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6d/1/16/1f973.png)
Четверо МАНівців Львівщини взяли участь у виставці та здобули найвищі нагороди!![😎](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t83/1/16/1f60e.png)
![🤩](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t58/1/16/1f929.png)
![😎](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t83/1/16/1f60e.png)
![🤩](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t58/1/16/1f929.png)
![🥇](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t94/1/16/1f947.png)
![🥳](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6d/1/16/1f973.png)
Проєкт – “Теорема Морлея. Нові доведення, узагальнення та застосування”
Науковий керівник: Симотюк Михайло Михайлович, к.ф.-м.н., завідувач лабораторії математичної фізики Інституту прикладних проблем механіки і математики ім. Я. С. Підстригача НАН України, доцент ЛНУ імені Івана Франка
![🥉](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t96/1/16/1f949.png)
![🥳](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6d/1/16/1f973.png)
Проєкт – “Child-resistant caps” – аптечка з захистом від дітей
Науковий керівник: Колдун Віктор Петрович, Koldun Victor керівник науково-дослідницької лабораторії ресурсно-методичного центру Навчально-виховного комплексу «Школа комп’ютерних технологій–Львівський технологічний ліцей”
![🏆](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tbe/1/16/1f3c6.png)
![🥳](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6d/1/16/1f973.png)
Проєкт – “Спосіб швидкого транспортування важкотравмованих людей в умовах бездоріжжя”
Науковий керівник: Колдун Віктор Петрович, керівник науково-дослідницької лабораторії ресурсно-методичного центру Навчально-виховного комплексу «Школа комп’ютерних технологій–Львівський технологічний ліцей”
![🏆](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tbe/1/16/1f3c6.png)
![🥳](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6d/1/16/1f973.png)
Проєкт – «Створення автоматизованої системи виявлення мін»
Наукові керівники: Роман Сосяк та Думайло Оксана Володимирівна, вчителі інформатики КЗ ЛОР “Обласний науковий ліцей”
Вітаємо учнів та їх наставників! Бажаємо натхнення до нових відкриттів і звершень!![🌹](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t71/1/16/1f339.png)
![🌹](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t71/1/16/1f339.png)