18 травня 2023 року відбувся обласний інтелектуальний конкурс з економіки – «Бізнес перегони». Захід проводила Львівська обласна Мала академія наук спільно з НУ «Львівська політехніка». У конкурсі взяли участь 47 учнів 8-10 класів закладів загальної середньої освіти з різних територіальних громад Львівщини.
Захід співпав із Днем вишиванки, тож дрес-кодом дня була вишиванка.
На території Львівської політехніки були розміщені локації, де на учасників команд чекали «агенти» із непростими економічними завданнями. Лише виконавши всі завдання, команда проходила далі. Кінцевою локацією першого етапу була аудиторія, в якій відбувся фінальний етап конкурсу –брейн-ринг та економічна вікторина.
За першість у брейн-рингу фінального етапу змагались 10 команд. Перемогу розділили команди «Шестірка», «Оскар» і «Бізнес-магнати».
В індивідуальній вікторині призові місця здобули Вадим Шурко, учень 9 класу Зубрянського ліцею Солонківської сільської ради; Данило Волошинов, учень 10 класу ліцею № 52 м. Львова та Єсенія Собечко, учениця 10 класу ліцею № 52 м. Львова.
Переможці були нагороджені дипломами департаменту освіти і науки Львівської облдержадміністрації, подарунками від Львівської обласної Малої академії наук та Львівської політехніки.
Обласна Мала академія наук висловлює подяку за сприяння у проведенні конкурсу Роксолані Винничук, Галині Бойківській та Світлані Гончар, доценткам кафедри менеджменту персоналу та адміністрування Інституту економіки і менеджменту НУ «Львівська політехніка».
Вдячні кожному учаснику за довіру та участь у «Бізнес-перегонах», за дружню теплу атмосферу та позитивні емоції. Ваша участь для нас є важливою, адже кожен з Вас стає лідером. Сьогодні Ви є учасником конкурсу, а вже завтра Ви станете організатором таких заходів, відомим економістом чи бізнесменом.