ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСНА МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

ІДЕАТОН “МАНДРУЙ ІТ СФЕРОЮ”

Ідеатон “Мандруй ІТ сферою”

Що? “Мандруй ІТ сферою” — ідеатон, на якому Ти разом з командою зможеш придумати ідею свого унікального рішення однієї з глобальних проблем людства.
Однак не намагайся зробити роботу завчасно, бо не все так просто як здається. Детальніше розкажемо на відкритті ????

Коли? Де?
26 грудня 2021р. о 12.00 – відкриття на платформі Discord. Знайомство учасників з менторами. Лекція. Правила проведення. І найголовніше – завдання.
28 грудня 2021р. о 16.00 – презентація проєктів у Tech Startup School. Оголошення результатів.

Для кого? Запрошуємо творчих та ініціативних учнів 8-10 класів, які люблять ІТ і мріють змінити світ.

Що робити?
– Створи команду (Ми чекаємо на команди із 2-3 людей. Але якщо Ти не знайшов команди до Ідеатону – зможеш знайти її на Ідеатоні);
– Зареєструйся: https://forms.gle/ogxAHo2SEW1CCc8h8 (Не важливо, чи Ти з командою, чи хочеш її знайти)
– Зареєструй команду: https://forms.gle/eY2GjAQX1kAawqjy9
– До тебе на пошту прийде лист з запрошенням на наш Discord-сервер і детальними інструкціями. Тому слідкуй за своєю скринькою.
– 26 грудня о 12.00 чекаємо Тебе на платформі Discord. Будемо знайомитись з менторами. Також Ти почуєш лекцію, яка може допомогти тобі з проектом і дізнаєшся правила проведення.
– Придумай ідеї вирішення проблем разом із командою і нашими менторами;
– 28 грудня 2021р. о 16.00 прийди в Tech Startup School. Презентуй свій проєкт перед журі. Познайомся з іншими учасниками наживо. Дізнайся результати.

І що ж потім?
Після Ідеатону ми чекаємо усіх творців цікавих ідей у Львівській обласній МАН. Ми допомагатимемо вам їх реалізувати та розповімо про перспективи участі у інших конкурсах.

Кількість місць обмежена!

 

26-28 грудня у Львівській обласній Малій академії наук відбувся Ідеатон “Мандруй ІТ сферою” для учнів 8-10 класів у змішаному форматі????

26 грудня під час онлайн відкриття, учаcники ознайомилися із завданням. Адже за правилами, організатори не розголошують певні деталі завчасно.

Отже, учнівські команди мали придумати ідею технологічного рішення будь-якої глобальної проблеми людства, використовуючи цифрову карту та приблизно за 48 годин представити презентацію свого проєкту.

З 26 до 28 грудня, усі команди мали можливість онлайн спілкуватися між собою, задавати питання організаторам та консультуватися з менторами через платформу Discord.

28 грудня відбувся пітчинг проєктів учасників Ідеатону, в якому взяли участь 35 учнів закладів загальної середньої, позашкільної та професійно-технічної освіти, які цікавляться ІТ.

Школярі мали можливість представити свої проєкти як офлайн (в Tech Startup Shool), так і онлайн (на платформі Discord).

Організувати ідеатон у змішаному форматі допомогли троє одинадцятикласників Львівського фізико-математичного ліцею: Ivan Symotiuk, Ростик Бойчук та Юра Сагайдак. Хлопці завчасно створили платформу в Discord, продумали логістику, підготували презентації та айдентику заходу. А вже під час Ідеатону разом із Віталія Борецька, Severyn Shevchuk, Nazar Dykyy, студентами факультету прикладної математики та інформатики ЛНУ імені Івана Франка, стали також наставниками для учасників Ідеатону.

Отож, 12 команд представили свої ідеї поєктів на розгляд компетентного журі.

Журі оцінювало роботу команд за такими критеріями:

– глобальність та актуальність проблеми;

– ідея та реалістичність рішення;

– презентаційні навички учасників

????Перемогу на ідеатоні здобула команда учениць Львівської обласної МАН: Свирид Вікторія, Мороз Ксенія та Сабат Софія, яка представила ідею створення додатку для відслідковування загублених / безхатніх тварин за допомогою Google Maps.

????Срібними призерами стали дві команди. Учні СЗШ №99 м.Львова: Денько Северин, Юськів Роман, Ковальчук Олександр з проєктом “Дорога є” та учениці Червоноградської ЗШ №2: Кондратюк Олена, Задорожна Олена з проектом “Hours help”. Обидві команди придумали ідеї, які допомагатимуть людям з обмеженими можливостями.

????Бронзу отримали команда учнів Миколаївської ЗОШ І-ІІІст. №1: Кривий Андрій, Скорупа Дмитро, Борачок Андрій, Горбатюк Мирослав (проєкт “HistoryMap”) та дві команди учнів Львівської обласної МАН: Воловик Володимир, Лопатинський Олекса, Калинець Андрій (проєкт “Інтерактивна карта для заходів та клубів”) та Борух Маркіян, Дідух Владислав, Новаківський Михайло (проєкт “EcoMap”).

Висловлюємо подяку ІТ компаніям та їхнім представникам Natalia Mykhaylyuk (GlobalLogic), Olha Dolia (SoftServe), Мирослава Осередчук (Sigma Software University, які підтримали наш захід, надавши подарунки переможцям та учасникам.

Щиро дякуємо членам журі:

Мирослава Осередчук, Training manager Sigma Software; Ольга Доля, керівник Центру розвитку талантів SoftServe у Львові; Роман Івасишин, Senior Software Engineer, Consultant, GlobalLogic; Галина Волошин, вчитель інформатики Пустомитівського ЗЗСО №1 І-ІІІ ступенів; Микола Тупичак, керівник гуртка КЗ ЛОР “ЛОМАНУМ”; Мар’яна Нестерович, методистка КЗ ЛОР “ЛОМАНУМ” за натхненну працю, цікаві питання та об’єктивне оцінювання.

Вітаємо переможців та сподіваємося, що всі учасники Ідеатону отримали гарний стимул для подальших звершень!

Запрошуємо усіх творців цікавих ідей продовжити працю над своїми проєктами у Львівській обласній Малій академії наук, реалізувати їх та стати учасниками інших цікавих конкурсів.

РЕЗУЛЬТАТИ Ідеатону «Мандруй ІТ сферою» 2021р.

років

переможців та призерів

випускники

відділень та студій

Наші Контакти

Адреса:вул. Коперника, 42, 3-ій поверх, м.Львів, 79000

Методисти: (032)-261-23-38
Директор: (032)-225-56-81
Очно-дистанційна школа: (032)-261-22-58

Email: oman.lviv@gmail.com