Завершилася літня профорієнтаційна школа “РобоМеМ” , яка тривала 24-28 червня 2024 р. на базі Львівська політехніка.
Упродовж навчання учасники літньої школи працювали над проєктом «Дослідження матеріалів за допомогою мікроскопа»:
💎досліджували процес кристалізації за допомогою біологічного мікроскопа на прикладі кристалізації солей;
💎взяли участь майстеркласах зі встановлення проби ювелірних виробів за густиною та за допомогою рентгенофлуоресцентного спектрометра ElvaX Light SDD;
💎досліджували мікроструктури металів та сплавів за допомогою оптичного мікроскопа. Укінці малі академіки презентували свої проєкти 👩‍🎓🧑‍🎓
Дякуємо Лідії Богун, доценту кафедри Матеріалознавство та Інженерія Матеріалів – НУ “Львівська політехніка” за цікаві дослідження та майстеркласи.
🚗Крім цього під час літньої школи учні ознайомилися з особливостями конструкції та експлуатації автомобілів, гібридів та електромобілів: Mercedes Benz, Toyota Prius, Nissan Leaf, відвідали навчальний центр комп’ютерної діагностики транспортних засобів «Львівська політехніка – Академія Bosh».
🤖Учні МАН мали змогу покерувати різноманітними мобільними робототехнічними системами (гусеничними, колісними, вібраційними) та роботами-маніпуляторами. Неабиякий інтерес в учні викликали задачі на рівновагу різноманітних конструкцій та задачі кінематики важільних механізмів.
🚆Учасники літньої школи побували на екскурсії на станції Львів, ознайомилися із засобами управління рухом на залізниці, залізничними професіями, а також із будовою залізничної колії, рухомого складу, композицією пасажирського поїзда.