До уваги учнів очно-дистанційної школи Львівської обласної МАН!

У цьому навчальному році продовжує працювати система дистанційного навчання очно-дистанційної школи МАН.

При вході в систему учням необхідно вводити ім'я користувача і пароль. Списки користувачів та їхніх початкових паролів подано у файлі:


 
СПИСОК УЧНІВ 10-11 клас 2018 - 2019 н.р.
 

Після входу в систему ви побачите вікно, в якому є список секцій. Клацнувши на посиланні на відповідну секцію, ви відкриєте вікно автентифікації. Введіть ім'я користувача і пароль та натисніть кнопку "Вхід". Відкриється вікно відповідної секції. Посередині цього вікна ви побачите панель доступних на даний момент тем, зліва - панель налаштувань (до речі, ви можете виправити і доповнити свої персональні дані, вибравши пункт "Про мене"; там же можна змінити свій пароль). Справа розміщені інформаційні панелі.

Теми (контрольні роботи) містять посилання на різного роду завдання, як правило у формі тестів. Будьте уважні, тест для кожного користувача допускає лише одну спробу, а тому запускайте його лише тоді, коли переконані, що готові до нього. Якщо у вас виникатимуть проблеми при виконанні завдань, просимо повідомити адміністратора електронною поштою на адресу oman@oman.lviv.ua .

Бажаємо успіхів!

ВВІЙТИ в систему дистанційного навчання

 

РОЗКЛАД занять для учнів очно-дистанційної школи